Epidemiologické analýzy COVID-19 a Ivermectinu

Analýzy od Juana Chamieho

Juan Chamie je hlavný analytik údajov, ktorý neúnavne skúma a šíri slovo o  ivermektíne od začiatku mája 2020. Rovnako ako zvyšok sveta, aj pán Chamie pozorne sledoval šírenie COVID-19 a jeho záujem o ivermektín bol podnietený tým, keď lekár v Dominikánskej republike úspešne použil tento liek na liečbu choroby.

Krátko nato, veľké ohnisko nákazy v Iquitose v Peru a úspešné použitie invermectínu miestnymi zdravotníkmi na potlačenie choroby, spustilo Juanovo niekoľkomesačné vyšetrovanie o rozsiahlej účinnosti tohto lieku. Použitím údajov ako svojho kompasu predviedol svoje výsledky v ohromujúcich vizualizáciách údajov a pomocou svojich zistení sa pokúsil presvedčiť zdravotníckych pracovníkov a vedúcich pracovníkov z celého sveta o pozitívnych výsledkoch tohto ľahko dostupného ako i cenovo dostupného lieku.

Juan v súčasnosti rozširuje svoju pôsobnosť a analyzuje údaje o intervencii ivermektínu po celom svete.

Juan Chamie žije so svojou manželkou v Cambridge v štáte Massachusetts.

Aliancia FLCCC použila Chamieho analýzy údajov s jeho súhlasom pri ich preskúmaní nových dôkazov preukazujúcich účinnosť Ivermektínu pri profylaxii a liečbe COVID-19 a pri prezentácii na konferencii FLCCC Alliance News 4. decembra 2020 v Houston. Ďakujeme Juanovi za jeho dôkladnú a dôležitú prácu pri preukazovaní účinnosti ivermektínu pri profylaxii a liečbe COVID-19 a za súhlas s použitím jeho analýz údajov v našich publikáciách.

Peru

Úmrtia, smrteľné prípady a incidencia prípadov v populácii> 60 rokov pred a po liečbe Ivermectinom.

Štáty v modrej farbe začali distribúciu Ivermektínu na vrcholovej úrovni. Lima v červenom začala neskôr.

Všimnite si dramaticky zníženú mieru úmrtnosti prípadov u starších pacientov s COVID-19 po tom, čo sa ivermektín v týchto oblastiach rozšíril.

Stiahnite si dôkazy zo skutočného sveta: Prípad Peru. Príčinnosť medzi ivermektínom a úmrtnosťou na infekciu COVID-19 od Juana Chamieho (vo formáte PDF, publikovaný na ResearchGate, október 2020)

Aktualizácia 10. januára 2021 – Najnovšia grafika/analýzy a zistenia Juana Chamieho z Peru:

«Mega operación Tayta»

V auguste 2020 zahájilo Peru multimodálnu preventívnu kampaň proti COVID-19 a nazvalo ju „Mega operación Tayta“. Opatrenia boli zamerané na starších ľudí a ľudí v spoločnosti s najvyšším rizikom. Ivermektín bol zahrnutý do protokolu o profylaxii a bol následne hromadne distribuovaný. Nasledujúce grafy ukazujú skutočný dopad tejto operácie, pretože tieto opatrenia implementovalo niekoľko štátov. Došlo k súčasnému zníženiu denných úmrtí.